• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Thursday - 22 February - 2024
کل 2731 امروز 8
3

نتیجه انتخابات هیات‌رئیسه 19 کمیسیون تخصصی اتاق ایران مشخص شد

  • کد خبر : 11874
  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱
نتیجه انتخابات هیات‌رئیسه 19 کمیسیون تخصصی اتاق ایران مشخص شد
انتخابات تعیین هیات رئیسه 19 کمیسیون تخصصی اتاق ایران برگزار شد و اعضای هر کمیسیون، رئیس و دو نایب‌رئیس کمیسیون متبوع خود را انتخاب کردند. از میان اعضای هیات نمایندگان اتاق خراسان رضوی، «احمد اثنی عشری»، به عنوان نائب رئیس دوم کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق ایران انتخاب شد.

اعضای هیات نمایندگان دهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بعد از ثبت‌نام در کمیسیون‌های تخصصی، نسبت به انتخاب رئیس و دو نایب‌رئیس هر کمیسیون اقدام کردند.

در انتخابات کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران، اعضای 19 کمیسیون در محل اتاق ایران در انتخابات شرکت کردند و بعد از شمارش آرا، رئیس و دو نائب رئیس این کمیسیون‌ها مشخص شد.

نتایج انتخابات 19 کمیسیون تخصصی به این شرح است:

  • کمیسیون انرژی

آرش نجفی، رئیس

حمیدرضا صالحی، نائب رئیس اول

علی‌اصغر صادقی مجرد، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون حمل‌ونقل، ترانزیت و لجستیک

رضا رستمی، رئیس

فاطمه قنبرپور، نائب رئیس اول

مهران نجاتی، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون صنایع غذایی

ابوالحسن خلیلی، رئیس

محسن امینی، نائب رئیس اول

امیر یوسفی، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون خدمات فنی مهندسی و احداث

علی نقوی، رئیس

سهیل آل رسول، نائب رئیس اول

حسین وثوقی تهرانی، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون مسئولیت اجتماعی شرکتی

محمود اولیایی، رئیس

سهیلا محبی، نائب رئیس اول

بهرام زندی ناوگران، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون اقتصاد کلان

فرج‌الله معماری، رئیس

موسی احمدزاده، نائب رئیس اول

امین شاکری، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی

محمود تولایی، رئیس

آرمان خالقی، نائب رئیس اول

احمد اثنی عشری، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون معدن و صنایع معدنی

بهرام شکوری، رئیس

سجاد غرقی، نائب رئیس اول

مهرداد اکبریان، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون سرمایه‌گذاری و تأمین مالی

فرشید شکرخدایی، رئیس

حسن فروزانفرد، نائب رئیس اول

مهدی علی پور، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون گردشگری

احد عظیم‌زاده اسفنجانی، رئیس

شهاب‌ علی‌عرب، نائب رئیس اول

محمد مسعودی، نائب رئیس دوم

  • کمیسیون صنعت

علیرضا کلاهی صمدی، رئیس

عباس جبالبارزی، نایب رئیس اول

سیدباقر شریف‌زاده، نایب رئیس دوم

  • مدیریت واردات

احمدرضا فرشچیان، رئیس

داود رنگی، نایب رئیس اول

مرتضی کوهنورد، نایب رئیس دوم

  • توسعه صادرات غیرنفتی

محمد لاهوتی، رئیس

محمدعلی محمدمیرزائیان، نایب رئیس اول

صدرالدین نیاورانی، نایب رئیس دوم

  • کشاورزی

علی رضوانی‌زاده، رئیس

سیدمحمدرضا ترابی موسوی، نایب رئیس اول

هامان هاشمی، نایب رئیس دوم

  • حقوقی و حمایت‌های قضایی و مقرراتی

احمد آتش‌هوش، رئیس

رضا سلیم‌ساسانی، نایب رئیس اول

مهدی پیرصالحی، نایب رئیس دوم

  • کسب‌وکارهای نوین و دانش‌بنیان

سیدمحسن میرصدری، رئیس

مریم تاج‌آبادی ابرایهیم، نایب رئیس اول

شاهین ظهوری، نایب رئیس دوم

  • استاندارد، محیط زیست، توسعه پایدار و آب

پیمان شاه‌اویسی، رئیس

سعید تاجیک، نایب رئیس اول

فرشته امینی، نایب رئیس دوم

  • فرش، هنر و صنایع دستی

سیدمرتضی حاجی‌آقامیری، رئیس

جواد کاظمی، نایب رئیس اول

حمیدرضا ذوی‌الانواری، نایب رئیس دوم

  • گمرک

محمدرضا فاروغی، رئیس

ندیر پورجم، نایب رئیس اول

بهنام علیخانی، نایب رئیس دوم

 

فهرست اعضای نهایی در کمیسیون‌های تخصصی نوزده‌گانه اتاق ایران را اینجا ببینید.

لینک کوتاه : https://news.mccima.com/?p=11874

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.